
Over ruim twee weken is het zover. Dan is het Halloween! Vandaag gaat de Halloween Bloghop 2019 van start. Samen met negen andere bloggers zetten we jullie lezers extra in het zonnetje en kun je overal kans maken op een mooie Halloween prijs.
Blogsbyingrid
Welkom op Blogsbyingrid! Mijn naam is Ingrid, ik ben 39 jaar en moeder van twee meiden van 7 en bijna 9 jaar. Blogsbyingrid is een persoonlijke blog waarbij ik je graag meeneem in ons dagelijks leven. Onderwerpen die aan bod komen, zijn onder andere kidsfashion, kinderboeken, beauty en lifestyle, traktaties en vakantietips of dagjes uit. Hieronder een aantal populaire blogs:
- Kidsfashion: Bobbi Ravioli najaar/winter 2019
- Kinderfeestje: Wat gaan we doen?
- Hoofdluis – alles wat je moet weten
- Wat geef je een kind voor zijn verjaardag?
- Het leed dat bellenblaas heet
- Halloween traktatie
Dank je wel…
Tamara van Mama Vriendin. Via deze blog ben je misschien wel op mijn blog terecht gekomen. Tamara vormt samen met Johan en naar kinderen een groot gezin. Ze hebben vijf kinderen, van baby tot puber. Naast dit grote gezin is ze werkzaam als gastouder. Op haar blog deelt ze graag haar ervaringen als moeder van een groot gezin.
Winnen!
Natuurlijk geef ik ook een mooie prijs weg tijdens deze Halloween Bloghop 2019. Dit jaar geef ik dit leuke Halloween pakket ter waarde van bijna 30 euro weg, bestaande uit:
- Boek De avonturen van Lily, Lars & Lola – Halloween
- Tuinbord happy Halloween
- Pompoen emmer voor al je snoep
- Opblaasbaar spook
- Vlaggenlijn Happy Halloween
Wat moet je doen om kans te maken op dit leuke pakket?
- Deze winactie is gesloten. De winnaar staat op Facebook
Door naar…
Zoals het hoort bij een bloghop, stuur ik je ook weer door naar de volgende blogger Marieke van Marieke Blogt. Marieke Blogt is een mamalifestyleblog. Marieke is getrouwd met Erik en mama van Luca en Giulia. Ze is gek op Italië, NYC en citytrips. Daarnaast is ze een echte crochet & stationery addict en shopaholic. Op haar blog deelt ze van alles over het gezinsleven, lifestyle, diy en food.
Dit is een gesponsorde post, voor meer informatie, zie de disclaimer.
Volg BlogsbyIngrid ook op social media:
