
Het einde van het schooljaar. Daar hoort natuurlijk een bedankje voor de juf of meester bij. Maar wat is leuk om te geven? Onze meiden hebben allebei een keer een vriendenboekje voor de juf gemaakt met de hele klas. Super leuk om te doen. En dat kan op twee manieren. Je kunt een kant en klaar boekje kopen en rond laten gaan. Of je maakt er zelf een. En om je te helpen in deze blog een voorbeeld dat je ook nog eens kunt downloaden.
Vriendenboekje
Een vriendenboekje kan zo uitgebreid als je zelf wilt. Je kunt heel veel vragen uit gewone vriendenboekjes overnemen. Denk aan:
- Wat is je lievelingskleur?
- Wat is je favoriete eten?
- Wat lust je echt niet?
- Wat is je favoriete TV programma?
- Naar welke muziek luister je?

Maar je kunt het ook heel eenvoudig houden met een naam, foto, tekening en een paar simpele vragen.
Door zelf een vriendenboekje te maken, maak je iets unieks. En elk kind kan zijn creativiteit er in kwijt.
Je kunt vervolgens alle bladzijdes leuk inbinden en als kaft bijvoorbeeld een leuke groepsfoto.
Lees ook: DIY Bedankje voor de juf/meester
En wanneer je het leuk vindt, kun je het vriendenboekje natuurlijk samen met een cadeau geven. Je kunt als klas een cadeau geven of elk kind apart. Het is maar net wat je als klas afspreekt of wat op school gebruikelijk is.
Lees ook: Leuke cadeaus als bedankje voor de juf/meester
Download vriendenboekje pagina’s voor de juf/meester
Vind je een vriendenboekje voor de juf of meester een leuk idee? Dan kun je hier de pagina’s downloaden:
Volg BlogsbyIngrid ook op social media:
Pingback: Blogsbyingrid | Einde van het schooljaar: Bedankje voor de juf/meesterBlogsbyingrid
Pingback: Blogsbyingrid | Einde van het schooljaar: DIY bedankje voor de juf/meesterBlogsbyingrid
Pingback: Einde schooljaar: 30+ originele bedankjes voor juffen en meesters