Twee jaar Blogsbyingrid

second birthday smash the cakeHet eind van het jaar komt in zicht. Blogsbyingrid bestaat nu al twee jaar. Wauw, wat vliegt de tijd! Daarom toch even de tijd nemen om eens terug te kijken naar afgelopen jaar. Wat waren in 2019 de meest gelezen blogs? Ik zet ze graag voor je op een rij.

Social media

Mijn blog is weer lekker gegroeid dit jaar. Begon ik 2019 met zo’n 500 Facebook volgers en 3.000 Instagram volgers, inmiddels zijn dat  er ruim 700 op Facebook en bijna 4.000 op Instagram. Wauw! Best wel trots. Maar volg je me nog niet? Ik vind het superleuk als je dat wel doet.

Best gelezen blogs 2019

Ook altijd leuk om terug te kijken, is welke blogs nu eigenlijk het meest gelezen worden. Uiteraard scoren de winacties goed, maar uitgezonderd de winacties zijn er toch een paar blogs die er echt uitspringen:

  • Spotter – GPS horloge voor kinderen. Deze blog is het best gelezen in 2019. Het blijktIMG-20190525-WA0005.jpg toch dat veel ouders een beetje worstelen met de vraag “waar is mijn kind?”. Het Spotter horloge is echt een uitkomst daarvoor.

 

  • Een heftig weekje. Deze blog schreef ik nadat Joa een ongelukje tijdens een voetbalwedstrijd had en op de eerste hulp belandde met een afgescheurde pees en een los liggende knieschijf. Nog steeds is hij bezig met de revalidatie en gaat twee keer per week naar de fysiotherapeut. Dit heeft allemaal best impact gehad op ons jaar. Zo moesten we helaas ook vakantie annuleren.

 

 

 

 

  • Ook merk ik dat ouders graag inspiratie op doen voor een traktatie of het kerstdiner op school. Deze blogs staan allemaal onder de categorie: eten-drinken/traktaties. En ik kan je al vast vertellen dat er in december nog een paar leuke ideeën bij komen!

 

 

  • Buikpijn bij kinderen. Ondanks dat dit een vrij recenter blog is, is deze blog al vaak20191114_1433142639870702144875206.jpg gelezen. Ik denk dat er meer ouders zijn met kinderen met buikpijn. En soms weet je gewoon niet waar et vandaan komt of wat je moet doen.

 

 

Ik ben benieuwd of je deze blogs al kende. Welke soort blogs lees jij graag?

Volg BlogsbyIngrid ook op social media:

instagram-1581266_1920facebook-icon-preview-1-400x400pinterest2.png

1 gedachte op “Twee jaar Blogsbyingrid

Geef een reactie